Uw ramen en deuren leverancier failliet?
We hebben een aantal zaken voor u op een rij gezet.
Had u ramen en deuren besteld? Helaas kan dat iedereen overkomen, je leverancier gaat failliet. Daar sta je dan, je project is in uitvoering of bijna in uitvoering. De ramen en deuren die je had besteld zouden over een paar weken komen. De offerte die je hebt ondertekend zal hoogstwaarschijnlijk niet meer uitgevoerd kunnen worden. Zelfs bij een doorstart is het maar de vraag of je de bestelde ramen aan de afgesproken prijs zult ontvangen
Zoek nu maar eens een nieuwe ramen leverancier Uw project moet toch doorgang vinden. Vertraging in de bouw brengt een hoop kosten met zich mee. Het vinden van een nieuwe leverancier is ook niet evident. De prijzen zijn afgelopen tijd enorm gestegen. Dan de levertijden nog maar buiten beschouwing gelaten. Je hebt de ramen snel nodig.
Korte levertijden en een betaalbare prijs
Bij Creon Ramen kunnen we u helpen uw project op schema te houden. Met onze eigen productie hebben we zowel de levertijden als de kosten onder controle. Zo kunnen we PVC ramen en deuren in de kleuren wit en antraciet grijs binnen 4 tot 6 weken leveren. Ook andere kleuren kunnen binnen 8 weken geleverd worden.Stuur vrijblijvend uw opdrachtbevestiging van uw failliete leverancier in, dan ontvangt u van ons binnen 2 dagen antwoord.
Stuur uw aanvraag in naar [email protected] of bel met onze adviseur Alex de Ruiter op 0474-350024 (ook buiten kantooruren bereikbaar).
Heeft u nog vragen?
Neem contact op!